Jsme Readymat Realizační

favicon.png

Šetříme zákazníkům čas, energie a zdraví. Profesionálně realizujeme kompletní podlahové systémy a interiérové dveře. Lijeme anhydritové podlahy z přírodní směsi, pokládáme vinylové podlahy, koberce a PVC. Instalujeme podlahové vytápění a montujeme interiérové dveře.

„Jsme inspirativní firma v regionu a přitahujeme lidi, kteří nás také inspirují. Vytváříme společně trvalé hodnoty. Děláme to jinak a inovativně."

WEB_realizacni_zari kopie.png

Náš tým

MichalS.png
MICHAL SEDLÁČEK

vedoucí pokládky podlah a montáže dveří
GSM: +420 777 535 212
E-Mail: michal.sedlacek@ready-mat.cz

Vedoucí realizací vinylových podlah, zároveň perfekcionista, který striktně dodržuje postupy. Je to gurmánek se zaměřením na přípravu hovězích steaků a vášnivý sběratel rumů. Má děsně šikovné ruce a postaví a vyrobí si téměř cokoliv bez ohledu na čas, který tím stráví. Prací ztracený čas nadšeně dohání jízdou v rychlých sportovních autech.

Michal Sedláček

vedoucí pokládky podlah a montáže dveří a jednatel Realizační

Martin.png
MARTIN ŽÁDNÍK

vedoucí realizace litých podlah
GSM: +420 725 412 900
E-Mail: martin.zadnik@ready-mat.cz

Srdcař, který miluje rým a je pro každý šprým. Takže. Pokud nemáš odvahu, udělat si podlahu, zavolej mu, číslo znáš, přijede hned a jsi náš. Zaměří a spočítá, směs do hadic namíchá. Nerovnosti srovná v mžiku, vylije a vyčeří, bez otázek, dalších triků, třeba v Brně-Veveří. Kvalita je dána, nohy v teple z rána. Spokojené všechny strany, recenze se hrnou samy.

Martin Žádník

vedoucí realizace litých podlah

Verča.png
Ing. VERONIKA SEDLÁČKOVÁ

účetní
GSM: +420 777 901 713
E-Mail: veronika.sedlackova@ready-mat.cz

Máma moc šikovných dětí Matyáše a Viktorky o sobě říká „Jsem perfekcionista, která nerada odkládá věci na později. Miluji čísla a ten pocit, když mi všechno do haléře sedí. Účetní dělám už od střední školy, pracovala jsem už při vysoké. Ve volném čase ráda čtu, sportuji, sleduji seriály, starám se o své dva sviště. Miluji jídlo, obzvlášť když mi ho někdo nachystá .“

Ing. Veronika Sedláčková

účetní

Alicja.png
ALICJA BRIEŠŤANSKÁ

referentka zákaznického centra
GSM: +420 725 596 523
E-mail: alicja.briestanska@ready-mat.cz

Veselá kopa s polskými kořeny a druhá ženská podpora ryze chlapského týmu Realizační. Procestovala Anglii i Norsko a po čase se vrátila zpět do České republiky. Má ráda turistiku, procházky s pejskem, většinu svého volného času tráví s rodinou na zahradě i prací kolem domu.

Alicja Briešťanská

referentka zákaznického centra

Tomas.png
TOMÁŠ ŽÁDNÍK

technik lití podlah
GSM: +420 724 985 654

Tichá voda, co břehy mele, práci vždy odvede skvěle. S bráchou jedou v tandemu, v pohodě bez problémů. A po práci jedině, loket z okna v Audině.

Tomáš Žádník

technik lití podlah

Honza.png
HONZA SEDLÁČEK

technik pokládání vinylu

Náš čerstvý táta krásné Marušky je pracovitý a kamarádský, rád vaří a miluje auta. Mezi jeho záliby patří hudba a je bývalý DJ. Je na něj vždy spoleh i když při větším stresu trošku chytá paniku. Měl by zahodit „hřebíky do rakve“ a pořádně se najíst. Někdy nám připomíná rentgenový snímek s vousy.

Dalibor.png
DALIBOR FIALA

technik pokládání vinylu

Jeho brněnský přízvuk se nedá přeslechnout i když už je u nás v Hodoníně nějakou dobu. Sportovec, kterého baví fotbal, jízda na kole a také by zase rád rybařil. Rád cestuje a poznává nová místa. Snaží se věci odvádět na 100 % je na něj spoleh. Rád se učí novým věcem a nezkazí žádnou srandu. Je lehce nedochvilný a při práci také musí zrychlit, ale je to naše opora.

Ondra.png
ONDŘEJ RŮŽIČKA

technik pokládání vinylu

Na první pohled chlapec s plachým výrazem ve tváři. Při bližším zkoumání je to hodný a šikovný kluk, kterému ještě chvilku bude trvat, než zjistí, že věci je lepší dělat pořádně hned. Sportuje a nejradši má basketbal. Svoji křehkou tělesnou schránku občas posiluje ve fitku. Paří na Play Stationu a baví ho cokoliv kolem sci-fi nebo fantasy. O víkendu si rád zajde s přáteli zatancovat do klubu. Až přestane kouřit, bude skoro dospělý chlap.

Jan Sedláček

Dalibor Fiala

Ondřej Růžička

technik pokládání vinylu

technik pokládání vinylu

technik pokládání vinylu